fbpx

Emme ja Beebi jooga

Toimumisaeg

Teisipäeviti kell 10:30-11:30 (alates 17. septembrist 2018). Selleks aastaks on tunnid juba lõppenud. Kohtume uuel aastal!

Võid tulla juba 10 minutit enne tunni algust, et teed juua ja ennast sisse seada. Tee on olemas kohapeal.

Asukoht

Tantsusaalis, Tabasalus Teenuste 2

Kui tuled vankriga, siis vankri saad sisse tuua Tantsusaali.

Osaluspanus

1 kord 8€

5 korra kaart 30€

Mida kaasa võtta?

Võta kaasa endale veepudel. Samuti võta kaasa oma beebile tekk, mille võid panna joogamatile. Soovikorral võid kaasa võtta ka oma joogamati. Kohapeal on olemas ka joogamatid ja tekid.

Riietage end mugavalt. Kohapeal on olemas ka riietusruum.

Võid tulla ka vankriga ja vankri hoiustamine on võimalik ka Tantsusaalis.

Emme ja beebi jooga on peresõbralik, seega on oodatud tundi ka vennad ja õed.

Tunni ülesehitus

Tundi võid tulla juba 10 minutit enne tunni algust, et teed juua ja ennast sisse seada.

Ootan sind emme ja beebi joogasse alates beebi 40. elupäevast.

Tund toimub beebide rütmis, kui beebi tahab süüa, siis beebi võib süüa. Kui beebi tahab magada, siis beebi võib magada. Kui beebi tahab mängida, siis beebi võib mängida.

Emme ja beebi joogas me teeme harjutusi selleks, et taastuda sünnitusest ja kohaneda uue eluga koos beebiga. Need harjutused aitavad taastada ema keha ning annavad emale jõudu. Samuti tugevdavad need harjutused närvisüsteemi ja panevad energiad liikuma. Kaasame nendesse harjutustesse nii palju kui vaja ja võimalik ka oma beebisid.

Selles tunnis teeme harjutusi ka koos oma beebidega. Beebile on väga oluline ema puudutus, seega alustame alati beebi massaažiga ja edasi liigume juba harjutustega, mis on head beebi ajule ja kordinatsioonile. Samal ajal suhtleme beebiga läbi mantrate.

Lõdvestumine- tunnis proovime ka lõdvestuda. Mõni beebi tahab sellel ajal sinu kaisus magada, mõni tahab sellel ajal süüa. Need beebid, kes on nõus, saavad minuga samal ajal mängida, kui emmed lõdvestuvad.

Tunni lõpetame meditatsiooniga. Tavaliselt on emmede käed seotud beebidega, siis vahel ei olegi võimalik hoida oma käsi meditatsioonis ette nähtud asendis aga emmed saavad laulda mantrat kaasa. Sõnadel ja su häälel on väga suur võim.

Registreeru siin